Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

BIL 6:2 KNO | HC Draci Bílina - HC Klášterec nad Ohří (2 ...

HC Draci Bílina - HC Klášterec nad Ohří (2. liga skupina Západ (ČR)) 6:2 |

Vladimír Havlůj | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

| Přípravné zápasy

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

SLOVANÚstí nad Labem » Ústí nad Labem zdolalo Rytíře, o ...

Ústí nad Labem zdolalo Rytíře, o výhře rozhodl Patrik Poulíček. Ústí nad Labem - Vyrovnané utkání po šedesáti minutách dopadlo lépe pro domácí tým Slovan, který vyhrál díky přesnému zásahu v padesáté druhé minutě Patrika Poulíčka. Ústečtí dvakrát vyu

Aleš Havlůj – MOSTEČTÍ LVI

Aleš Havlůj (Mostečtí Lvi) - Profil hráče -

Profil hráče Aleš Havlůj (Mostečtí Lvi) na Statistiky (zápasy, góly, asistence) a historie přestupů.

Zápis z jednání VV AICM -

Fotbalový klub, badminton, stolní hokej , volejbal, tenis, hokejbal. SPORTOVNÍ KLUB COSA NOSTRA ČESKÉ BUDĚJOVICE E. Beneše 2608/143, 370 06 České Budějovice

Univerzita Karlova jde na Hokejovou bitvu 2015 ...

Zúčastněte se sportovní akce Univerzita Karlova jde na Hokejovou bitvu 2015!, přijďte na hokej. Místo konání je Strossmayerovo Náměstí

MBL 4:3 KLA | BK Mladá Boleslav - Rytíři Kladno (Přípravné ...

Ještě před půlminutou to vypadalo na možné prodloužení, ale nyní je už jasné, že Bruslaři vítězí konečným poměrem 4:3, kdy Bruslařům vítězství vystřelil dvě vteřiny před koncem Petr Vampola.

Kapitán lvů Havlůj: Poslední zápas? To byl vrchol sezony ...

Most– Po čtyřech letech oprášil hokejovou výstroj a nelitoval. Kapitán Mosteckých lvů a zkušený hokejista Aleš Havlůj dotáhl svůj celek do druhé ligy. Z posledního zápasu, kdy lvy podporovaly na místním zimáku stovky lidí, měl husí kůži.