Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

fotbal– Akce a události v okolí Kladna

Kulturní zařízení města Stochov; Letni Kino Slany; Noční život&Koncerty. ... fotbal, otbalové hřiště . Be the first to review! Norská 2633, Kročehlavy, 272 01 Kladno, Česko. call 312 291 431. Show Map ...

TJ Baník Stochov - AFK Bratronice, 16.kolo , Středočeský ...

Stochov přehrál Bratronice. Branky. 11. R. Matoušek, 43. R. Matoušek, 61. J. Vojtěch. 0 Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde. První půle pro domácí. V úvodu utkání se hra přelálavala z jedné strany na d

Stochov vs. Slavoj Kladno 2:2 - 26.09.2015 | Roteiro

Poslední odehrané zápasy. Stochov. 26. 18/06/2016: Lhota "B" 1:3: V: 25. 12/06/2016

SK SLANÝ - fotbal

SK Slaný - Baník Stochov 5 : 1 ( 2 : 1 ) Branky za SK : 2x Říčka (1x z PK), 2x Lunger, Tauš. 13.10.2018 Druhý poločas rozhodl ... SK Hvozdnice - SK Slaný 1 : 5 ( 0 : 0 ) Ve druhém poločase se hrál fotbal podle not hostů a po pěkných akcích slaňáci dá

TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...

Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic

- SK Lhota U19 dorost - Fotbal

chtěl jsem Vás konečně povzdbudit a pochválit, konečně jsme hráli poslední dvě utkání fotbal občas i po zemi a docela to bylo ke koukání, Do galerie v týmuj jsem uložil fotky z akce pizza a týmovou fotku z Doks, kde jsme jste jim dali destíku. Přes z

FK Stochov - Home | Facebook

FK Stochov, Stochov. 209 likes. 1. místo OS I. třídy 18/19

Únor 2016 -

V tomto zápase se zranil Tomáš Kalous při souboji mu soupeř spadl na ruku a vykloubil mu loket. o 3.místo: Hrdlív – Baník Švermov 0:3. Moc šancí jsme neměli ani v tomto zápase, navíc nám chyběl Tomáš a Kuba nestřídal a měl toho taky dost. Šanci dosta