Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 36 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

FOTBAL: Uspěli! Ubojovanou výhru Chrudimi vystřelil ...

Takový je fotbal. Na podobný zápas jsem čekal celou sezonu, soupeř byl lepší, hrál dobře, ale my máme body, které jsme si za vůli zasloužili. Vedení 1:0 již Chrudimští udrželi a po tříbodovém zisku svým pronásledovatelům odskočili.

Ze Země na Měsíc od Julese Verna. Podívejte se na záznam ...

V neděli od 20.00 byla k poslechu a po internetu i k vidění živě vysílaná rozhlasová hra na motivy románu Julese Verna Ze Země na Měsíc. Dvojka se navíc pokusila o skoro nemožné: vše poslala v reálném čase do vesmíru pomocí obří parabolické antény o

Vedoucí Pardubice ani Brno nezaváhaly, Dukla dostala ...

Fotbalistům vedoucích Pardubic vyšel vstup do jarní části druhé ligy, když zvítězili ve Vlašimi 1:0 a v čele tabulky udrželi tříbodový náskok před druhou Jihlavou. Ta prodloužila stoprocentní bilanci na vlastním stadionu, když porazila v 17. kole 2:0

Box připraví děti na vstup do života, říká trenér Daniel Vencl

Box připraví děti na vstup do života, říká trenér Daniel Vencl Čtyři odboxované zápasy v profiringu, čtyři vítězství. Taková je aktuální bilance Daniela Vencla, který se v rámci svého klubu Boxing Poděbrady věnuje tréninku dětí.

BANÍK ŽACLÉŘ - Webnode

Vencl , 45. L.Šimočko (vl.) , 54. ... je svou rychlostí převyšoval a spolu s Volhejnem v brance naštěstí vše zlikvidovali.Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a vypadalo to že kdo dá první branku, ten vyhraje.Byl to Baník a dvě trefy Ondraška v první

TJ Jaroslav - SK-1.FC Mikulovice, 19.kolo , Pardubický ...

Hra Mikulovic byla hned o něco živější a domácí museli hodně snažit, aby si udrželi vedení. V 55.minutě se míče ujal Pavel Vencl, dostal se až k velkému vápnu, kde obešel dva soupeře a střelou na vzdálenější tyč srovnal stav - 1:1.

Budějovice - Sokolov 1:0, České Budějovice se výrazně ...

Fotbalisté Českých Budějovic porazili v 25. kole druhé ligy Sokolov 1:0 a výrazně se přiblížili postupu do nejvyšší soutěže. Díky dvanácté výhře po sobě mají pět kol před koncem dvanáctibodový náskok před Jihlavou, které překvapivě prohrála na hřišti

Fotbal: FK ViktoriaŽižkov - FK Varnsdorf — Česká televize

Novinky - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ

FK Jaroměř: Krám - Vencl, Müller, Emlar, Častvaj - Németh, Bano, Smotlacha, Balcirák - Toman O., Kunc. Střídali: Škvrna, Čihulka, Chalupa. Petr Koller, trenér FK Jaroměř: Zápas, kde jsme hráli pouze se šesti dorostenci, a zbytek byl doplněn ze starší

Tj Sokol Ruprechtice, Ruprechtice, ...

Zájem hrát fotbal projevil hoch z Východní Evropy a na lávce se s dcerou potuloval Pekař. Tak snad dobrý.. Vedení Stráže zajistil dvěma góly Soukup, ale po jeho vystřídání hra týmu zejména dopředu zvadla a Ruprechtičtí ve druhé půli ovládli hřiště. D