Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Dnes se registrovalo již 31 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Tisková konference pro jarní část FORTUNA:LIGY

Fotbalová Fortuna liga: program, zpravodajství a tabulky ...

Českobudějovičtí fotbalisté ve 29. kole první ligy krátce po půli prohrávali, ale pak duel proti Teplicím... Slovácko - Bohemians 1:2, hostům pomohly rychlé góly a vyloučení Petržely 10. června 2020 20:26

Dynamo se do Fortuna:ligy vrátilo domácí porážkou | Jižní ...

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jediný gól z úvodu druhého poločasu rozhodl středeční utkání 25. kola, kterým se restartovala jarní část Fortuna:ligy. Domácí Dynamo České Budějovice po návratu z nucené pauzy hosty z Liberce zaskočilo a v první půli bylo aktivnějš

Fortuna liga nadstavba , skupina o titul a sestup ...

Nadstavbová část Fortuna ligy. Díky nadstavbové části Fortuna ligy se fanoušci se tak dočkají mnohem více zajímavých zápasů. Například pravděpodobně uvidí navíc jedno derby Sparta – Slavia. To vše samozřejmě také vyhovuje majitelům klubů, televizním

FC Baník Ostrava – Baník čeká náročný dvojzápas

Dva zápasy v jednom sledu má Baník na svém sobotním programu. Oba se budou hrát v tréninkovém centru Vista v Ostravě-Hrabůvce. Nejdříve od 13 hodin nastoupí Baník k dalšímu utkání Tipsport ligy proti Pohronie, v 15 hodin čeká baníkovce duel s MŠK Žil

Fortuna:Liga 2018/19– Wikipedie

Fortuna:Liga 2018/19 je 26. ročník nejvyšší české fotbalové soutěže. Účastní se jej šestnáct klubů.Od této sezóny se hraje zcela novým systém se základní částí o 30 kolech, následovanou nadstavbovou částí, v rámci které budou týmy rozděleny dle jejic

Kádr pro jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Kádr pro jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. 04. 03. 2020. Jiří Paýr. Novinky. Start druholigového jara je na spadnutí a fotbalisté FC Sellier&Bellot Vlašim jsou v plné přípravě na první střetnutí s vedoucím týmem tabulky – FK Pardubice. S jakým kádrem

FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava (FORTUNA:NÁRODNÍ ...

FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) |

Dokumenty | Ligová fotbalová asociace

Logo manuál s návodem na použití nové identity FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY (od sezóny 2018/2019)

Votroci startují jarní část FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY: Hradec ...

Votroci startují jarní část FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY Dlouhá zimní příprava je u konce, blíží se start jarní části sezony. Votroci do ní vstupují z pátého místa s bodovou ztrátou na barážové příčky a pětibodovou na první místo.