Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 93 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Fotokoutek |

Fotokoutek na jakoukoliv oslavu. Fotokoutek pro pobavení oslavence i hostů - pořídíte nezapomenutelné momentky z Vaší oslavy.

Milionáře v obleku vyškolil zaskakující trenér v šortkách ...

Brno navíc hrálo od 67. minuty v deseti lidech a na lavičce je dirigoval „chlápek v šortkách“. Moravský klub v čele s Dostálkem v sobotu názorně Spartě ukázal, že to jde i levněji. A také bez kvádra.

- ZÁBAVNÝ TEAMBUILDING A FIREMNÍ AKCE BRNO

Jedná se o atraktivní program především pro firemní klientelu, eventové agentury, narozeninové párty, garden párty, oslavy a večírky. Zajistíme pro Vás program při kterém se Vaši hosté, zaměstnanci či partneři rozhodně nudit nebudou. ... Brno, 627 00

Brno udrželo neporazitelnost a béčko Sparty sestupuje – ČT ...

Brno - Fotbalisté B-týmu pražské Sparty sestupují z druhé ligy. Rozhodla o tom jejich dnešní remíza 1:1 v 26. kole v Brně. Po Jurdíkově gólu z 61. minuty přitom hosté dlouho vedli, v 90. minutě je však poslal do ČFL střídající Chigou. Zbrojovka tak u

Fotbalisté Sparty porazili Brno 3:2 a po třech zápasech ...

Praha - Fotbalisté Sparty porazili ve 23. kole první ligy Brno 3:2 a po třech zápasech konečně naplno bodovali. O výhře domácích rozhodli dvěma góly David Lafata a Michal Kadlec, za hosty se prosadil Jan Polák a vlastní branku si dal stoper Mario Hol