Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 16 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Kolín pozlobil lídra ČFL - Kolínský deník

Jednou to bylo z penalty,“ popsal klíčové okamžiky první půle Jaroslav Havrda. ... Fotbal Devět let v Německu. Návrat do Čech by byl krok zpět, má jasno fotbalista Süsser. Fotbal Potvrzeno! Ostrá bez divize a nejspíš jen s jedním týmem dospělých ...

Zemřel Richard Losert - Šumperský a jesenický deník

Šumperk - RICHARDE, DĚKUJEM! Jsou okamžiky, o kterých se píše velmi těžko a jen se sebezapřením. A takovým okamžikem bylo zjištění, že nás opustil Richard Losert, jedna z velkých postav fotbalu nejen na Šumpersku. Ve věku pouhých osmatřiceti let Rich

Exkluzivní fotbalový servis: KRAJSKÝ PŘEBOR - Bruntálský a ...

Soupeř překvapil, že chtěl hrát fotbal, což nám vyhovuje. Ve druhém poločase už to z naší strany bylo trochu uspokojení.“ Ondrej Hančin (trenér Brušperku): „Z každého zápasu si je třeba vzít něco pozitivního. A mně se třeba druhý poločas z naší stran

Blatné se generálka na soutěž ... - Strakonický deník

Máme v zápasech světlé okamžiky, kdy jsme s pojetím hry i nasazením spokojeni, ale rezervy máme s tím to udržet po celý zápas. ... Fotbal A zase ta Slavia...! Hráče Táborska oloupil na úvod Letní ligy B-tým sešívaných. Fotbal ... deník. Vlmedia.

Komenskému by nevadil fotbal, ale ... - Přerovský deník

Komenskému by nevadil fotbal, ale zakazoval karty. 4.9.2017 . Chcete, aby se vaše dítě každé ráno těšilo do školy? ... Foto: Deník / Poláková-Uvírová Petra ... Tato doba měla ale i vtipné okamžiky - třeba nácvik poplachu, během něhož žáci vyběhli v p

Budou Počítky slavit hattrick? - Žďárský deník

Žďársko – Extrémně vyrovnané dvě třetiny tabulky a pak hned týmy, hrající o záchranu. Tak přibližně vypadá situace po první polovině letošního ročníku východní skupiny fotbalové I. A třídy. Týdeník Vysočina dnes zaměří svoji pozornost na kvarteto těc

Finiš zpoza zábradlí. Kesner si oddychl - Chrudimský deník

Chrudim /ROZHOVOR/ - Záložník druholigového nováčka Ondřej Kesner z pozice kapitána úspěšně pomáhal eliminovat útočnou sílu Hradce Králové ve východočeském derby. Pouze však do 56 minuty, kdy po nafilmovaném pádu v pokutovém území zamířil po druhé žl

Fotbal - Moravskoslezský deník

Nejdůležitější informace a události z Ostravy a okolí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Blíže druhému fleku je Lysá. Vyhrála penalty - Nymburský deník

Vlašim – Byl to souboj o druhé místo tabulky fotbalové I.A třídy ve skupině B. A ten vyšel lépe mužstvu Slovan Lysá nad Labem. V normální hrací době skončilo utkání na půdě vlašimské rezervy nerozhodně 3:3, v penaltách opět čaroval veterán Václav Šli

Jirousek: Z vyšší soutěže nebudeme vykulení - Rychnovský deník

Bezprostřední okamžiky, když se rozhodne, jsou ty nejkrásnější. Ta radost kluků a všech lidí kolem týmu… Když to vezmu osobně, tak jsou to pocity, které mě hodně nabíjí. I cesta z Písku byla samozřejmě veselá. S Chrudimí jste vyhrál Českou fotbalovou