Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 114 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

VSE 2:5 TRI | VHK ROBE Vsetín - HC Oceláři Třinec ...

Hokej. REDSTONE Extraliga juniorů ... Asistence: Tomáš Ondračka, Lukáš Frydrych. 60:01. Začalo prodloužení. Třetí třetinu si pro sebe získal Třinec, který tak dokázal otočit nepříznivé skóre a bere tři body. Sledujte tisíce ...

Sp.Nové Město n.Met. - HC Wikov Hronov | Krajský svaz ...

Sp.Nové Město n.Met. 2:3 (1:0,1:1,0:1) HC Wikov Hronov. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 03:21: D: Ondřej BŘEZINA Filip MONÍK

PCE 5:1 VSE | HC Dynamo Pardubice - VHK ROBE Vsetín ...

Hokej. REDSTONE Extraliga juniorů ... Autorem vítězné branky je LUKÁŠ FRYDRYCH. Samostatné nájezdy začínají. 60:01. Začalo prodloužení. Hokejový obchod JágrTeam nabízí ideální možnost pro všechny hokejisty všech výkonnostních úrovní. K dispozici jsou

Ústecký fanoušek Lukáš Běhounek musí třetí účast na ...

/ROZHOVOR/ Dvaatřicetiletý Lukáš Běhounek se jako fanoušek vypravil na poslední dvě mistrovství světa v hokeji. Po Dánsku a Slovensku měl letos ve Švýcarsku přidat třetí účast. Plány mu však, stejně jako mnohým dalším, překazila pandemie koronaviru.

Junioři díky vydařenému finiši berou čtyři body » PSG ...

Osmý gól v této sezóně si připsal Lukáš Frydrych a tak bylo srovnáno. Poté už ve druhém dějství branka nepadla, mohli jsme jen vidět celkem sedm vyloučení a skvělé zákroky Daniela Hufa. To hlavně díky němu stále ševci drželi remízu, protože jeho zákr

HC Kometa Brno» Profil hráče » Lukáš Frydrych #21

Dorostenecký hokej. 22.10.2015. VIDEO: Dva rychlé góly nás neskutečně nakoply, hlásí Lukáš Frydrych. Tweet #2. Lukáš Dostál (brankář) #1. Martin Holík (brankář) #30. Martin Šindelka (brankář) #18. Michal Furch (obránce) #19. Roman Jeřábek (obránce) #

Archív článků: Lukáš Frydrych | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Hokej - Pardubický deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Loučení ikony. Čiliak odchází do Motoru, přichází ...

Lukáš Kucsera (Olomouc) Tomáš Malec. Schneider patří mezi přední rakouské hokejisty, v předminulém ročníku ovládl kanadské bodování tamější soutěže EBEL a v uplynulém ročníku nasbíral ve švýcarském Bielu třiadvacet bodů v osmatřiceti zápasech. „Na Ko

BRY 2:0 SLA | Brøndby IF - SK Slavia Praha (Přípravný ...

Je rozhodnuto! Tibbling si zaběhl za obranu a Frydrych si musel dávat velký pozor, aby ho nefauloval. Švédský záložník ještě vylepšil pozici na svého krajana Hedlunda, toho ještě Markovič zvládl vychytat. Na dorážku SIMONA TIBBLINGA už ale byl krátký