Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

| online přenosy sportovních utkání, závodů a ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

HC Kopřivnice - kopřivnický hokej | Web mužů - HC ...

Muži; Dorost; Mládež; Přípravka ... Nové opatření vedení HC Kopřivnice; Rozhodnutí výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje z.s. Doplňující pokyn k pořádání utkání soutěží ČSLH v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdra; ... Poslední z

Sport - koprivnice.org

Kam za sportem. Krytý bazén: čt 13.1. 18 - 21, pá 14.1. 6 - 8, 13 - 17, 18.30 - 21, so 15.1. 12 - 21, ne 16.1. 9 - 19, po 17.1. zavřeno, út 18.1.

BK Kopřivnice - SKEB Č. Krumlov, ne 16. 1. v 10 hod. BK Kopřivnice - UK Hradec Králové (utkání se odehrají na ZS Kopřivnice) Rekreační pěší turistika: so 8. 1. v 6.19 hod. ČD Kopřivnice - Kunčice p. O. - novoroční výšlap na Ondřejník a do Frýdlantu -

poptávka po ledech |

Ahoj. Chodivame hravat hokej kazdy patek od 7:00 do 8:00 do Rosic u Brna. Nemame ale brankare. Proto bych touto cestou rad nejake naverboval, co by nam chodili chytat.Diky. Jan Mazur Uničov Hrál jsem v mládežnických družstvech HC Uničov, cca od roku

PRE 2:3 VIT | HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera ...

Zápas je u konce. Přerov bere po krásné střele Patrika Mašína z první minuty prodloužení alespoň bod. Tři za výhru v řádné hrací době si vysloužily Vítkovice, a to těsným poměrem 3:2.

Kopřivnické noviny č. 7/2000 ze dne 17 ... - koprivnice

HC Kopřivnice - HC Uničov 1:11 (0:4, 0:2, 1:5) K o p ř i v n i c e (sh) - Krutou, dvoucifernou porážku před domácím publikem utrpěli hokejisté v zápase 38. kola II. ligy, který byl přeložen na pondělí 7. února.

Druholigová soutěž již pomalu a jistě klepe na dveře. V Kopřivnici kádr pro čtvrtý ročník třetí nejvyšší soutěže doznává patrně poslední změny. Před posledním přípravným utkání jsme se zeptali na několik otázek manažera HC TATRA Kopřivnice, Jaroslava

Sport - koprivnice

Výsledky. Hokej: junioři: HC Kopřivnice - TJ Studénka 11:3 (6:1, 3:2, 2:0). Bezproblémové, hladké vítězství domácích juniorů, kdy branky stříleli ...