Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 17 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Výborná Olympie a galapředstavení rozhodčího Váni - Jiskra ...

V 53. minutě nejprve Bauer zblokoval střelu Trýzny k Sarr Papemu, který zvoleje přestřelil branku Brycha. V 61. minutě se vydal navýlet obránce Kadar a jeho povedená střela z 19. metrů prosvištěla kolem pravé tyče braky Čápa. Za minutu na to si naved

TJ Sokol Lanžhot | Utkání | Muži A: FORTUNA MSD 2018 - 2019

Mnohem nebezpečnější byl Lanžhot, ovšem proti zvýšení skóre byl Skočdopole. Několikrát měli hosté i štěstí. To se jim odvrátilo zády při šanci Šerého, který to zkoušel podobně jako Dovhnanyuk, ale těsně minul. V závěru Lanžhot zaslouženou výhru pečet

Mario Holek - fotbal bez kompromisů

To,že fotbalista je jedno z nejlépe placených povolání, to se ví už dlouhou dobu. Spousta zahraničních klubů už zveřejnila platy svých opor, české kluby se k tomu ale stále neodhodlaly. Určité údaje ale na svět prosákly a my si pojďme ukázat, kolik b

Slavia - Genk

Zápas měl všechno - skvělou atmosféru, dobrý fotbal, dost šancí, chyběly vlastně jen góly. Soupeř byl velice dobře technicky vybavený, třeba výkon Malinovského byl výborný. V odvetě bude mít Genk výhodu domácího prostředí, ale i tak vidím šance 50/50

Online: Bohemians 1905 - Ostrava 0:2, 19. kolo -

Online reportáž, Bohemians 1905 - Ostrava, FORTUNA:LIGA 2019/2020, Fotbal

Zapojená média - Czech Publisher Exchange

Zapojená média Součástí nabídky Czech Publisher Exchange jsou následující média v příslušných kategoriích:

Spartak Kbely | Výsledky a komentáře

Fotbal není krasobruslení, takže platí branky uznané rozhodčím a je jedno, že ty první dvě do naší sítě byly takové "ušmudlané" na rozdíl od našich parádních tří střel Tomášů (2 x Komzala a Koželský), na které byl (v minulé sezóně ještě náš brankář),

FA Cup 2018/2019 - fotbal online, evropský fotbal a ...

Nejstarší fotbalová soutěž světa píše báječné příběhy a dnešek nebyl výjimkou. Ještě čtvrt hodiny před koncem vedli Wolves ve Wembley 2:0 a Watford neměl na kontě jedinou střelu na bránu. Především zásluhou střídajícího Gerarda Deulofeua však Hornets

Mistrovství světa 2014 - preview zápasu Rusko - Korejská ...

Je tam vidět, že klidně můžou hrát rychlý fotbal přes kraje jako kdysi a ne ,oni klidně vracejí přihrávky na stopery atd, tenhle styl fotbalu fakt nesnáším.. Radin 18.06.2014 02:15

Vy si to zopakujete - ty to zas neumíš. Aneb - Dnes je ...

Myslím si, že jo. Protože, kdo by nechtěl aspoň den mír. Ten strach a zatajení dechu, kdo bude dneska tasenej, pak to skoro poorgastické zhroucení do hlubin židle, když šel místo mě, Žákové, Žalud, tohle každý známe.