Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Komentáře 2016 č.1

KOMENTÁŘE 2016 . Komentáře se věnují nejrůznějším nadčasovým otázkám, které mě zajímají, od interpretací aktuálních společenských událostí, přes historii, kulturu až k vědeckým a dalším souvislostem.. Ústava ČR zaručuje, že cenzura názorů je nepřípus

Bída trvá. Sparta nezískala proti Plzni ani bod -

Sparta je však toho času krvácející český obr – a to se v zápase 25. kola FORTUNA:LIGY, v němž přivítala Plzeň, jasně ukázalo. Viktoria zvítězila na Letné po dominantním výkonu 2:1 a rázně zareagovala na úterní výhru (i velmi dobrý dojem) Slavie v Ml

F:L: Slavia získala titul, Opava slaví prvoligovou ...

F:L: Slavia získala titul, Opava slaví prvoligovou záchranu Fotbalisté pražské Slavie remizovali v předposledním kole nadstavbové části FORTUNA:LIGY na hřišti ostravského Baníku a před závěrečným zápasem mají jistotu mistrovského titulu.

AndreaŠedivá získala titul přebornice České obce sokolské ...

AndreaŠedivá získala titul přebornice České obce sokolské 17.6.2008 Dvůr Králové - Přebor České obce sokolské staršího žactva, dorostu a dospělých se měl o víkendu konat i za účasti 12 závodníků župy Podkrkonošské – Jiráskovy, z toho tři starší žákyn

Sáblíková s přehledem obhájila titul na tříkilometrové ...

Obhájila titul na jedné ze svých oblíbených distancí. Rychlobruslařka Martina Sáblíková odstartovala mistrovství světa na jednotlivých tratích v Salt Lake City závodem na 3000 metrů skvělým časem 3:54,252, což je nejlepší výkon sezony. Získala tak še

Mistři. Zase! Kometa přepsala historii. Do Brna veze ...

Třinec /FOTOGALERIE, VIDEO/– Čas 19:26, v neděli 22. dubna 2018. Moment, kdy Kometa přepsala českou hokejovou historii. Brňané získali třináctý mistrovský titul, žádný klub jich nemá víc. Po roce parta Libora Zábranského zažívá další zlatý večírek.

Strýcová slaví druhý titul. V Linci ovládla česko ...

Dočkala se! Tenistka Barbora Strýcová získala druhý titul na okruhu WTA ve dvouhře. V Linci v česko-slovenském finále porazila 6:4, 6:1 Magdalénu Rybárikovou.

Mistři. Zase! Kometa získala historický třináctý titul a ...

Kometa získala historický třináctý titul a veze jej do Brna 22.4.2018 aktualizováno 22.4.2018 Třinec – Po jedenácti letech má extraliga opět obhájce titulu.

Historie ligy | 2007 | FORTUNA:LIGA

POPRVÉ OD ROKU 1989 ZÍSKALA SPARTA DOUBLE. OPĚT U TOHO BYL MICHAL BÍLEK. TEHDY JAKO HRÁČ, NYNÍ JAKO TRENÉR. Zatímco koncem 80. let, kdy byl zvolen Fotbalistou roku, neměla Sparta konkurenci, tentokrát vedla k triumfu v lize i v poháru trnitá cesta. S

Markéta Maryšková získala krajský titul - Kroměřížský deník

Titul mistr Zlínské oblasti v kategorii juniorů získala Markéta Maryšková na koni Tara z Jezdecké stáje Vittoria Skaštice. V kategorii mladých jezdců získala titul Jaroslava Neplechová z na koni Lopez 18 a v kategorii žen si titul vybojovala mladičká