Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

FKÚstí nad Labem

Na webu jsme zmodernizovali Fanshop, a tak si na našich stránkách můžete vybírat z nabídky fanouškovských předmětů s motivy Army. Nově do Fanshopu přibyly plakáty "A" týmu FK Ústí nad Labem ze sezóny 2017-2018 za pouhých 15 korun. Neváhejte a vybírej

Pardubice se chytly na hřišti Táborska, kde zvítězily 2:0 ...

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je od sezóny 1993/94 druhou nejvyšší fotbalovou soutěží v Česku. Účastní se jí 16 týmů, každý s každým hraje jednou na domácím hřišti a jednou na hřišti soupeře. Celkem se hraje 30 kol, dohromady 240 zápasů. Mistrovský titul získ

CHR 2:1 TAB | MFK Chrudim - FC MAS Táborsko (FORTUNA ...

Vzápětí přichází útočný faul právě na chrudimského brankáře. 86 Domácí další rohový kop příliš nezvládli, k balonu se dostal na hranici vápna Martin Matondo Ngimbi, který technickou střelou mířil přesně k tyči.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2018/2019 - 1. SK Prostějov

Na něj díky nedělnímu vítězství ztrácí pouhé tři body, motivace uspět na Hané tedy bude velká. Rozhodčí Nenadál se nerozpakoval odpískat Táborsku hned dvě penalty, které Musiol proměnil. Jen díky nim tým z jihu Čech uspěl, čehož si trenér Mikolanda v