Jednoduché sázení

euro jackpot padl

Chci vydělat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 38 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Kdo vyhrál EuroJackpot? 10 nejvyšších jackpotů

Maximální Jackpot v hodnotě 90 milionů euro zatím získaly pouze tři země – Česko (2015), Německo (2016) a Finsko (2018). Za dobu existence EuroJackpotu (vznik v roce 2012) padl jackpot celkem 54krát .

FOTO #1: Padl miliardový Eurojackpot, mezi výherci jsou i ...

Loterie Eurojackpot opět nadělovala – padl totiž dvoumiliardový jackpot. Dva čeští sázkaři se tak mohou radovat. Z pátečního losování získali dvě ze tří hlavních výher.

Jak se dařilo sázkařům loterie Eurojackpot v roce 2016 ...

V roce 2016 si sázkaři loterie Eurojackpot odnesli hlavní výhru 9 krát, přičemž plný jackpot v hodnotě 90 mil. eur padl pouze jednou. Koncem roku se naplnil jackpot na nejvyšší hodnotu znovu, ale nikdo se nestal šťastným výhercem. Stále máte možnost

EuroJackpot Novinky, výherci a mnohem více. Zjistěte nyní.

Zjistěte zda padl jackpot. Objevte novinky, příběhy výherců a velké výhry, které na vás čekají. Návody a tipy jak hrát EuroJackpot i v České republice.

EuroJackpot vČesku - oficiální loterie online

Minimální jackpot je v každém losování garantován v minimální výši 10 milionů euro, to je asi 270 milionů korun. Maximální výhra může dosáhnout až 90 milionů euro, to je neuvěřitelných téměř 2,5 miliardy korun!

Eurojackpot padl! Miliardy vyhrál Fin, Češi jen ...

Gigantická výhra ovšem bohužel neputuje do Česka, ale do Finska a to k jednomu jedinému výherci, který podle webu Sazky vyhrál v přepočtu 2,28 miliardy korun.. Radovat se ovšem mohou i další sázkaři - z osmi z nich se stali rázem multimilionáři s výh

Eurojackpot -

Rekordní jackpot 2,5 miliardy je u výherce. Čekal dva měsíce ... V Eurojackpotu padl rekord. Miliardářem je sázející z Česka Dosud nejvíc v této loterii vyhrál loni sázející z Finska - v přepočtu kolem 1,7 miliardy korun. Teď někdo v Česku vyhrál v p

Eurojackpot se může krčit v koutku, v USA padl čtyřnásobně ...

Eurojackpot se může krčit v koutku, v USA padl čtyřnásobně větší jackpot Včerejší páteční losování Eurojackpotu z nikoho miliardáře neudělalo. Jackpot se tak dále navýšil na téměř 2,27 miliardy korun .

Jak dopadl páteční Eurojackpot? | 777cz.eu

Za týden to snad s výsledky bude lepší. Včerejší Eurojackpot výsledky vynesly v hlavní hře našim sázejícím jako nejvyšší pouze 5. pořadí s výhrami 5 912 korun. Lépe dopadlo Extra 6, kde si jeden z hráčů díky 2. pořadí přišel na rovných 200 000 korun.

Tiskové zprávy |

Eurojackpot padl v Německu. 01. 08. 2016 | 14:27 Tuzemský výherce Eurojackpotu zůstává rekordmanem. Druhou největší výhru 2,3 miliardy korun získal sázející ze spolkové země Hesensko. Drobnější výhra v Eurojackpotu padla i v Česku. ...