Jednoduché sázení

dovolená v ledním hokeji

Chci vydělat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 18 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Zájezdy na hokej |
Zájezdy a vstupenky na NHL a Mistrovství světa v ledním hokeji. Podpořte českou hokejovou reprezentaci přímo v dějišti světového šampionátu.
zájezdy v ledním hokeji
O výchově a sportování dětí s Marianem Jelínkem | I. DÍL - V rámci projektu Pojď hrát hokej jsme nejen pro rodiče malých dětí připravili sérii videí, která m...
zajezdy hokej cz
Aktuální nabídka a internetový prodej zájezdů, kompletní popisy všech destinací, zemí a nabídek.
ricos v hokeji bratislava
Zájezd nebo vstupenka na MS v hokeji za nejlepší cenu, čekají jen na Vás a Vaší rodinu či přátele. Zážitkové zájezdy na světovou hokejovou ligu jsou i se vstupenkou, dopravou a ubytováním v ceně, tzv.
thepay v hokeji bratislava
Tissot Arena v Bielu (2015, kapacita: 6521 diváků), Vaudoise Aréna v Lausanne (2019, kapacita: 9600 diváků, bude se tam hrát letošní mistrovství světa v hokeji) a Bossard Arena v Zugu (2010, kapacita: 7200 diváků).
Zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji jako motivační...
Nic tak dobře nemotivuje jako konkrétní dárek, který za splnění plánu, nebo dlouhodobou spolupráci dostaneme za odměnu. Často to bývají malé dárky, nebo univerzální poukazy, ale i dražší odměny jako jsou zájezdy.
Vstupenky a zájezdy na MS 2019 v ledním hokeji - Slovensko...
Na Česko čekají atraktivní souboje v základní skupině B. Na MS se jim do cesty postaví Švédsko, Rusko, Švýcarsko, Norsko, Lotyšsko,Rakousko, Itálie.
Mistrovství světa v hokeji: cena lístků, doprava, rozpis MS...
Na kolik vás vyjde cesta a ubytování? Kdy hrají Češi? Kdy je finále? Na našem webu najdete přehled cen a odkazy na objednání lístků na český tým i play-off.
Lapačka (lední hokej) – Wikipedie
Lapačka (anglicky catcher) je velká rukavice, kterou používá brankář v ledním hokeji. Nosí ji na nedominantní ruce (pravák na levé) a používá ji k zastavování puků – jejich chycení za letu či přikrytí na ledu.
zájezd na mistrovství světa v hokeji
Mistrovství světa v hokeji 2020 bude opět velmi sledovanou událostí, jelikož umožní, aby si své síly poměřili nejlepší týmy na zemi. I proto je tato sportovní událost označována hokejovým svátkem.