Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 28 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

MS v hokeji 2019 na Slovensku | Zprávy ze sportu | Lidovky ...

Češi se do finále nepodívají. S Kanadou padli 1:5 a čeká je závěrečná bitva s Ruskem. Čeští hokejisté se do finále MS 2019 nepodívají. V semifinálovém duelu s Kanadou prohráli 1:5, nicméně stále mají naději na zisk medaile. To ale...

Hokejisté poslední duel před MS prohráli 1:2, s Finy ...

Na závěr Švédských her i celého seriálu Euro Hockey Tour podlehli Finům 1:2 po nájezdech. Večer (20.15) po příletu do Prahy oznámí trenér Vladimír Růžička konečnou nominaci pro turnaj v Minsku. ... Hokejisté poslední duel před MS prohráli 1:2, s Finy

Petružálkův hattrick nestačil, inline hokejisté padli s ...

Po výhře 3:2 nad Švédskem se čeští inline hokejisté na mistrovství světa IIHF v Bratislavě utkali s druhým severským soupeřem, velké drama pro ně tentokrát mělo smutný konec. Finové v přestřelce hned pětkrát vedli, Češi zejména díky autorovi tří bran

Třetí zápas, třetí porážka. Češi na Karjale prohráli i s ...

Češi na Karjale prohráli i s Ruskem 14. listopadu 2010 13:16 - HELSINKY První reprezentační akce po zlatém triumfu na mistrovství světa tak skončila fiaskem, Češi skončili poslední bez bodu a jen se čtyřmi vstřelenými góly.

Další ztráta ve třetí třetině ... -

Ani pročeské reprezentanty do 17 let nebyl čtvrtek vítězným dnem. Na turnaji ve Švédském Tranas ztratili vyrovnaný souboj s Finskem ve třetí třetině, prohráli 3:6 a dál musí čekat na první bodový úspěch. Utkání se rozjíždělo hodně pozvolna, Češi dlou

Hokej: Finsko -Česko — Česká televize

Záznam utkání hokejového turnaje Channel One Cup 2014 z ruské Soči

MS hokej | Zprávy ze sportu | – aktuální zprávy

MS hokej– mistrovství světa v hokeji. Zprávy aktuálně z místa dění, zajímavosti, pohledy fanoušků a online reportáže. MS hokej na – aktuální zprávy.

Slavná vítězství i hořké porážky. Češi se s Američany ve ...

Češi tehdy po brankách Škouly a Jágra vedli před vyprodanou halou už 2:0, jenže pak o vedení přišli a nakonec prohráli po samostatných nájezdech. Mistrovství světa v hokeji → Pomsta přišla už o rok později na šampionátu ve Vídni.

Historický debakl: Hokejisté prohráli s Finy 0:7

Čeští hokejisté prohráli v prvním ze dvou přípravných utkání v Bělorusku v rámci Euro Hockey Challenge s domácím výběrem 2:3 po samostatných nájezdech. Bělorusové vedli v průběhu zápasu již 2:0, ale v posledních sedmi minutách třetí třetiny dokázali