Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 27 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

MS 2019 hokej | Oznámkujte české hokejisty po porážce s ...

Česko - Rusko 2:3 po samostatných nájezdech. Na závěr mistrovství světa v hokeji tým trenéra Miloše Říhy nepoznal radost z výhry. Češi v utkání prohrávali, ale první třetinu nakonec vyhráli 2:1. Druhou nezačali ideálně, už v první minutě bylo srovnán

MS v hokeji, vítězové MS, hostitelské země

MS v hokeji se hraje pravidelně každý rok, v dávných dobách bylo sem tam součástí zimních olympijských her, dnes se hraje odděleně. Roční pravidelnost narušila jen druhá světová válka, v letech 1940-1946 se nehrálo. Následuje seznam vítězů MS v hokej

MS v hokeji -

Velký obsahový speciál k 77. Mistrovství světa v ledním hokeji. Kromě základních statistik, tabulek, přímých přenosů a informacích o hráčích se speciál o hokejovém MS 2013 věnuje i informacím pro fanoušky, stadiónům ve Švédsku a Finsku a dění kolem v

O2 | Pravidla soutěže o lístky na MS v hokeji (CZ only ...

Společnost O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322, (dále jen „pořadatel“). 2. Doba konání soutěže. Soutěž probíhá na území

Hokeji v Brně vládne Masarykova univerzita | Sport | em ...

Základ výhry vznikl už v první třetině duelu, kterou Masarykova univerzita vyhrála 3:1. „Brno je naše,“ znělo včera večer tribunami zaplněné Kajot areny. Ten pokřik patřil fanouškům mužstva Masarykovy univerzity, které obhájilo loňské vítězství v Hok

MS v hokeji 2018 - NOVA Sport

MS v hokeji 2018; MS v hokeji 2018 . 23.05. 15:30Českého fanouška na MS v Kodani srazilo auto: Je ve vážném stavu! Redakce TN. 21.05. 09:40 ... Tři české výhry, hattrick Jágra či nájezd Roache! Redakce TN. 15.05. 15:36 Zase ta Amerika! A Pastrňák se

Mistroství světa v ledním hokeji 2019

V roce 2017 postoupili z divize IB, o další rok později už si zajistili místo mezi těmi nejlepšími. Perlička na závěr? Stejně jako na šampionátu před osmi lety měl úlohu maskota převzít vlk Gooly, nakonec se jím však stal jiný lesní tvor, jehož jméno

Švédsko - Česko 3:2 MS v hokeji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

V podobném duchu se navíc nesly i domácí České hokejové hry v Pardubicích, které Jandačův výběr ovládl bez ztráty body a pouze třemi inkasovanými brankami v průběhu tří zápasů. Jedinou vlnu nejistoty tak přinesl až další díl Euro Hockey Tour, když ná

MS v hokeji 2020 veŠvýcarsku, zápasy, termíny, vstupenky ...

Kancelář Praha 3 - Žižkov. V Zahrádkách 2756/5 130 00, Praha 3 Otevřeno PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hod.

České výhry. Liberec i Hradec udržely v Lize mistrů naději ...

Hosté v přímém souboji o postupové příčky dlouho drželi těsné vedení, než jim ho vzal v 57. minutě Holzmann. Stav 2:2 vydržel nejen do konce základní doby, ale i v prodloužení. A Liberec nesměl prohrát. Naději na postup pak v nájezdech oživil vítězný