Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 62 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Plzeň - Sparta 2:0 |

Plzeň rozhodla o vítězství v první půli, v té další ale mohla dva další góly přidat. Hosty zachránila branková konstrukce i gólman Bičík. Přeji příjemný zbytek večera. Konec zápasu. ... Petrželu u postranní čáry ale skutečně zastavil nedovoleně. Domá

Fotbalová liga živě: Plzeň vs Jablonec -

Venku tak opět ztratili a Plzeň si pojistila druhé místo, na Slavii tak ztrácí jen tři body. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Fortuna:Liga Fotbal sport FK Jablonec FC Viktoria Plzeň online online přeno

Chytrost nejsoužádné čáry. - Blog

Ani máry. Taky slyšíte slovo chytrý(á) na každém rohu? Taky to čtete v mnoha zprávách či komentářích? Je to všude kolem nás. Chytrost ale není moudrost.

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 4:0 24. kolo Fortuna ...

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 4:0. Ligový šlágr Sparta - Plzeň. Sledujte fotbal živě na

Propozice | Středoškolská futsalová liga | Futsal |

Pravidla futsalu - výňatek pro SFL. Není-li níže stanoveno jinak, platí obecně platná pravidla futsalu, kompletní verze pravidel futsalu je na internetových stránkách futsalu FAČR.. Hřiště: Ideální rozměry 20x40 metrů, minimální 13x24 metrů. Povrch:

Sparta zásluhou Haška porazila Ostravu, Plzeň v závěru ...

Fotbalisté Sparty v šestém kole první ligy doma porazili Ostravu 2:0 a připsali si třetí výhru v sezoně. Oba góly vstřelil během prvního poločasu Martin Hašek. Pražané si částečně spravili chuť po čtvrtečním vyřazení ve 3. předkole Evropské ligy s Tr

Plzeň prohrála generálku se Spartakem Moskva | Fotbal ...

O vyrovnání se zasloužil Horváth. Postavil se k zahrání standardní situace 35 metrů od branky u autové čáry a k překvapení všech namísto centru zvolil přímé zakončení a míč poslal přesně do branky. Další šance už Plzeň ale nevyužila. Zejména Ďuriš by

Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2 24. kolo Het Ligy ...

Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2. Klíčový zápas pro Spartu i Plzeň. Vzpamatovala se Viktoria z debaklu v Ďolíčku? Sledujte fotbal živě na iROZHLASu.

čáry -

OnaDnes Bez podprsenky vás čekají nepříjemnosti; iDNES.tv Antisemita Ford chválil Hitlera a vydělal na válce; Lidovky Krpálek: Občas mě někdo nachytá, pak ale utíká pryč

Sparta - Plzeň | ONLINE fotbal | 27.5.2020 20:00 | 1. liga ...

Fotbal online, 1. liga, 25. kolo, 27. 5. 2020 20:00 . Sparta - Plzeň 1:2. Minuta Min. Tým Hráč Akce